Birebir Online İngilizce Kursu

ingilizce kurs fiyatları 2022

Birebir online İngilizce kursu neden önemli?

2020 yılında başlayan Covid’le beraber evde kalma süreleri ve online eğitimlere talep arttı. Bunun sonucu olarak kendi evinde ve uygun saatlerde online İngilizce eğitim alma fırsatı doğdu. Birebir online İngilizce eğitim’lerin birinci faydası; kişinin direk olarak öğrenilen konuya odaklaşmasıdır. İkincisi; grup eğitimlerinde olduğu gibi beklemenin gerekmemesi ve hızlı bir şekilde anlaşılmayan konunun sorulabilmesidir. Üçüncüsü ve en önemlisi, başkalarının yanında oluşan çekinme veya utanma duygularının bir psikolojik baskı oluşturmamasıdır. “O ne diyecek acaba” şeklinde bir düşünce yapısı daha fazla çekinme duygusu yaratabilir. Birebir eğitimler bu açılardan çok önemlidir ve hızlı bir şekilde hedefe ilerlenebilir.

ingilizce konuşma

Online İngilizce eğitimi nasıl olmalı?

Maksimum 45 dakika da bitmeli, kayıt edilebilir olmalıdır. Hem dersin hem de ders notlarının online bir platforma yüklenebilir olması gerekir. Birebir olması eğitimin kalitesini artırır. İzlenebilirlik açısından verilen ödevlerin de online olması gerekir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

ingilizce türkçe

© 2024 Proactivenglish

· Tüm hakları saklıdır ·

Gizlilik

Intuit Mailchimp logo