Konuşarak Öğrenenler İçin

Doğru İngilizce Eğitim Modeli

Macroarraydx İlaç Şirketinde Satış Müdürü Burak Bey’in yorumları

Bu eğitimleri nasıl buluyorsunuz? Size nasıl bir fayda sağladı? Örnek verebilir misiniz?

“Klasik dil eğitimlerinden farklı ve konuşmaya yönelik. Sonuçta gramer kitaplardan da öğrenilebiliyor. Eğitim ile birlikte kendime güvenim arttı. Artık İngilizce konuşmaktan korkmuyorum”

Bildiğiniz veya daha önce aldığınız eğitimlerle nasıl kıyaslarsınız?

“Diğer kurslara oranla daha çok İngilizce konuşup dinliyorum -tüm ders boyunca. Böylece hem kendime güvenim artıyor hem de eksiklerimi görüp eğiticimle onların üstesinden geliyoruz”

Arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz?

“Evet”

Neden evet?

“Birçok arkadaşım başarısız olma, ben yapamam korkusundan İngilizce eğitime başlayamıyor ve öğrenemiyor. Bu eğitim, kendilerinde sandıklarından daha fazlası olduğunu anlamalarını sağlayacak”

Bupa Acıbadem Sigorta Hizmet Yöneticisi Hazal Hanım’ın yorumları

“Bu eğitimdeki tek materyalim benim yaşamımdı diyebilirim. Sadece konuşma odaklı bir sistem yanlış konuşur muyum korkusu olmadan derslerde sürekli aktifsin. Günlük yaşamımda ise yakınlarımla Türkçe konuşurken İngilizce düşünebiliyorum artık. Artık İngilizce konuşma korkum yok”

“Ben daha önce günümüz dershane sisteminde eğitim gördüm öğrendiğimi hissediyordum konuşamıyordum ancak tamamen yanılmışım. Bu sistemle tanıştığımda diğer eğitim aldığım yerde pek bir şey öğrenememişim en önemlisi İngilizce cümle kurma cesaretim bile yokmuş”

Putzmeister firmasında Direktör Akın Bey’in İngilizce yorumları

“Proactivenglish was useful for me because I reached my target as soon as possible, and you can be active all through the lessons. It is different than traditional english course. Other english course or training do not show me realistic life. I can use it in my life when I learn”

Shell firmasında Müşteri İlişkileri Sorumlusu Meral Hanım’ın yorumları:

Bu eğitimleri nasıl buluyorsunuz? Size nasıl bir fayda sağladı?

"Birebir olduğu için ciddi yarar sağladı”

Arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz?

“Evet”

Neden evet?

“İlk defa İngilizce eğitimin bana yarar sağladığını gördüm”

lcwaikiki quality manager

LCWaikiki Teknik Müdür &  ex-Penti  Kalite Güvence Müdürü Selamet Bey’in yorumları

“Günlük konuşma ve iş yaşamı üzerine odaklı olduğu için bence başarılı bir eğitim”

"Başkalarına kesinlikle tavsiye ederim.

Penti laboratuvar şefi Belgin Hanım’ın yorumları

“Daha önceden aldığım eğitimlerden çok farklı olduğu için benim için faydalı oldu. Ben hiç İngilizce konuşamazken şimdi konuşmaya başladım”

“Ben daha önce 2 tane eğitim almıştım. Bu eğitimler sadece kural ve yazılı doküman olduğu için bana faydalı olmadı. Proactivenglish konuşma pratiği yaptırdığı için çok faydalı oluyor”

“Türkiye'de İngilizce öğrenimi için yaygınlaştırılması gereken bir eğitim yöntemi. Ben 40 yaşında keşfedebildim. Diğer insanların bu yöntemle tanışmalarını isterim"

Intertek firmasında Satış Yönetici Çınar Hanım'ın yorumları:

Bu eğitimleri nasıl buluyorsunuz? Size nasıl bir fayda sağladı? Örnek verebilir misiniz?

“Konuşmaya yönelik olması çok güzel. Yabancı dil ile olan asıl sorunumuzun üzerine eğilinmesi ve aslında stres yapılacak bir şeyin olmayışını da öğretmesi ile daha rahat ve akıcı bir şekilde konuşmaya başladım”

Bildiğiniz veya daha önce aldığınız eğitimlerle nasıl kıyaslarsınız?

“Daha az zaman harcanmasına rağmen diğer kurslara göre çok daha verimli olduğunu gördüm. Diğer kurslardaki gibi her şeyi öğretmeye yönelik değil bize lazım olanı öğretmeye yönelik olduğu için başarı ihtimali çok daha yüksek”

Arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz?

“Evet”

Neden evet?

Bugüne kadar aldığım eğitimlere kıyasla en verimlisi olduğu için evet”

ProChem İş Geliştirme Müdürü Özgül Hanım’ın yorumları

“Diğer İngilizce kurslarını yıllarca gittiğim halde konuşmada hep problem çekiyordum. Kursta sürekli İngilizce konuştuğumuz ve günlük hayatta başımıza gelen olayları anlattığımız için yaşamımızı İngilizce olarak ifade etmeyi öğreniyoruz. Sürekli bir konuşma ortamı var meslektaşlarım ile beraber olmak ta iş İngilizcemizin de gelişmesini sağlıyor”

“Kendi İngilizcemde ki ilerlemeyi başkaları da fark ediyor. Herkese tavsiye ederim”

Intertek Müşteri Hizmetleri Müdürü Bora Bey’in yorumları

Gerçek anlamda faydalı pratik yapma imkanı olan bir kurs

MM Bahçecik Müşteri İlişkileri ve Muhasebe Sorumlusu Dilek Hanım’ın yorumları

“Öğrenmenin en eğlenceli yolu diyebilirim. Serhat Bey'den öğrendiğim en güzel şey "think simple"... Basit düşünerek kolaylıkla cümle kurabileceğimi öğrendim”

“İlk defa bir kursa inandım ve başlamaya karar verdim. Konuşabilmek için tek yol pratik ve diyalog...Tıpkı bu eğitimde ki gibi”

Yoga eğitmeni Selma Hanım’ın yorumları

"Bu eğitimi faydalı buluyorum. Daha çok konuşmaya yöneltiyor

Intertek müşteri ilişkileri takım lideri Burcu Hanım’ın yorumları

“Unuttuğumuz bilgileri hatırlamada ve konuşma konusunda pratik yapmada çok yardımcı oldu. Özellikle kitaba ihtiyaç duyulmadığı için ders gibi değil sohbet havasında geçmesi sıkılmamamızı sağlıyor”

“Bizim seviyemizdeki kişilerin genel problemi konuşmayı unutma bu konuda çok faydalı bulduğum için ihtiyaç duyan herkese önerebilirim”

Intertek kalite sorumlusu Hilal Hanım’ın yorumları

“Konuşmaya yönelik önyargı ve çekincelerimi azalttı. Kusursuz konuşmaya çalışarak kendimizi ne kadar kısıtladığımızı anladım”

“Derste aktif olmak çok önemli, bu derslerde konuşmak isteyen herkes rahatlıkla konuşabilir”

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

ingilizce türkçe

© 2024 Proactivenglish

· Tüm hakları saklıdır ·

Gizlilik

Intuit Mailchimp logo